pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości
CHĘĆ ZEMSTY JEST ZŁYM DORADCĄ
Redaktor: Rzecznik   
08.04.2014.
Przykładowa grafika 

Chęć odegrania się, odpłacenia komuś rodzi się z doznanej lub rzekomej urazy, niesprawiedliwości jaka nas spotyka. Poczucie rewanżu satysfakcjonuje tylko na chwilę i jest szkodliwe. Często zemsta niesie również konsekwencje prawne. Przekonał się o tym 27-letni mieszkaniec gminy Dolice, który chcąc dokuczyć byłej konkubinie popełnił przestępstwo. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj całość
 
W WYPADKU ZGINĘLI DWAJ MIESZKAŃCY NASZEGO POWIATU
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś rano między Suchaniem a Piasecznikiem samochód osobowy marki Renault Clio zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. W wypadku zginęli dwaj mieszkańcy powiatu choszczeńskiego 37-letni kierowca i 29-letni pasażer. 

 
ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
Przykładowa grafika 

Dziś około 10.50 na drodze W-151 między Pełczycami a Płotnem doszło do zderzenia fiata doblo z citroenem zx. Pięcioosobowa rodzina podróżująca citroenem zx została przewieziona do szpitali w Choszcznie i Barlinku. 39-letni mężczyzna i jego 11-letnia córka po badaniach zostali zwolnieni do domu. Natomiast 37-letnia kobieta kierująca citroenem i jej dwóch synów w wieku 4 i 6 lat zostali przetransportowani z Barlinka do Gorzowa Wlkp. na badania specjalistyczne. 

Czytaj całość
 
NIEBEZPIECZNE MANEWRY LITWINA
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
Przykładowa grafika 

Podwójna linia ciągła i wzniesienie drogi znacznie ograniczające widoczność nie były dla kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą przeszkodą w rozpoczęciu manewru wyprzedzenia. Chwilę później mężczyzna wyprzedzał kolejne pojazdy na skrzyżowaniu. Niebezpieczne manewry litewskiego kierowcy w piątek rano na drodze krajowej nr 10 nagrali videorejestratorem policjanci choszczeńskiej drogówki. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. 

Czytaj całość
 
STRACIŁA PANOWANIE NAD POJAZDEM
Redaktor: Rzecznik   
05.04.2014.
Przykładowa grafika 

Wczoraj około 17.41  na drodze 2222Z między Rębuszem a Pławnem 19-letnia mieszkanka gminy Bierzwnik kierująca samochodem marki Renault Thalia straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala w Szczecinie. Pasażer, 18-letni mieszkaniec gminy Bierzwnik z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala w Choszcznie. 

Czytaj całość
 
TRAGICZNY WYPADEK NA W-160
Redaktor: Rzecznik   
05.04.2014.
Przykładowa grafika 

Wczoraj około 16.15 na drodze W-160 między Choszcznem a Raduniem doszło do tragicznego wypadku drogowego. Wskutek odniesionych obrażeń zmarł 21-letni mieszkaniec Choszczna. Troje pozostałych uczestników zdarzenia zostało przewiezionych do szpitala. Przez około dwie godziny droga była zablokowana. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2511