pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości
ZABEZPIECZONE SIECI
Redaktor: Rzecznik   
27.05.2015.
Przykładowa grafika

Drawieńscy policjanci wspólnie ze strażnikami społecznej Straży Rybackiej zabezpieczyli dziś w Dominikowie przy jeziorze Dominikowo Duże 5 sztuk 11-metrowych miroży. Sieci przygotowane były do rozstawienia.

Czytaj całość
 
STRACIŁ PRAWO JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2015.
Przykładowa grafika

W niedzielę wieczorem w Suliszewie policjanci choszczeńskiej drogówki pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w videorejestrator zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu osobowego marki Ford Mondeo, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Mieszkaniec Szczecina przejeżdżał przez Suliszewo z prędkością 103 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, na 3 miesiące stracił prawo jazdy a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Czytaj całość
 
ODDAJ KREW
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2015.
Przykładowa grafika
W najbliższy wtorek od godziny 10.00 w Choszczeńskim Domu Kultury kolejna akcja poboru krwi. Zapraszamy.
Czytaj całość
 
ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2015.
Przykładowa grafika

Na gorącym uczynku włamania do domu jednorodzinnego zatrzymali choszczeńscy policjanci 36-letniego mężczyznę nieposiadającego stałego miejsca zamieszkania. Jego łupem miały paść kosmetyki i telewizor o łącznej wartości 2500 zł. Przedmioty te były już spakowane i przygotowane do wyniesienia, ale przestępcze plany mężczyzny pokrzyżowała interwencja policjantów.

Czytaj całość
 
ŚMIERTELNY WYPADEK NA K-10
Redaktor: Rzecznik   
23.05.2015.
Przykładowa grafika

Dziś około godziny 13.00 na krajowej dziesiątce między Żółwinem a Słutowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 66-letni mieszkaniec Szczecina kierujący samochodem osobowym marki Citroen C3 z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na prawe pobocze. Pojazd przewrócił się na dach, po czym zatrzymał się na prawym boku. Kierowcę z rozbitego samochodu uwolnili strażacy. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Czytaj całość
 
RZUCALI W TABLICĘ KAMIENIAMI
Redaktor: Rzecznik   
22.05.2015.
Przykładowa grafika

Policjanci z Krzęcina ustalili sprawców zniszczenia wartej ponad tysiąc złotych tablicy informacyjnej zespołu elektrowni wiatrowych na szkodę KSM Energia w Szczecinie. Aktu wandalizmu dopuścili się dwaj nieletni mieszkańcy gminy Krzęcin. Chłopcy w wieku 14 i 15 lat potraktowali tablicę informacyjną jak tarczę strzelecką. Rzucali w nią do celu kamieniami. W efekcie całkowicie ją zniszczyli. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2849