pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości
PRAWIE 120 KG NIELEGALNEGO TYTONIU
Redaktor: Rzecznik   
15.06.2014.
Przykładowa grafika 

Choszczeńscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej zabezpieczyli prawie 120 kilogramów tytoniu bez znaków akcyzy. Gdyby zarekwirowany towar trafił do sprzedaży Skarb Państwa straciłby ponad 80 tysięcy złotych. Za posiadanie nielegalnego tytoniu grozi kara grzywny.

Czytaj całość
 
NIEPRAWIDŁOWE WYPRZEDZANIE PRZYCZYNĄ KOLIZJI
Redaktor: Rzecznik   
14.06.2014.
 Przykładowa grafika

W czwartek około 15.30 w Raduniu doszło do kolizji drogowej. Kierowca poloneza skręcał w lewo na teren posesji. Kobieta jadąca za nim samochodem marki Renault Scenic wbrew oznakowaniu poziomemu (linia ciągła) podjęła manewr wyprzedzania doprowadzając do zderzenia. Kierowca poloneza doznał stłuczenia głowy i został przewieziony do szpitala. Po przeprowadzeniu badań stwierdzono, że nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. 

Czytaj całość
 
OGÓLNOPOLSKI GŁOS PROFILAKTYKI 2014
Redaktor: Rzecznik   
14.06.2014.
 Przykładowa grafika

Apel do wszystkich pokoleń, grup zawodowych i społecznych,   aby narkotyki, alkohol  i  przemoc w rodzinie nie odbierały wolności życia – to przesłanie, które rozpocznie 14 czerwca 2014r. „ Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. 

Czytaj całość
 
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA
Redaktor: Rzecznik   
11.06.2014.
 Przykładowa grafika

Laureatką tegorocznej edycji adresowanego do gimnazjalistów konkursu „Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka” zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Choszcznie, Nadleśnictwem Choszczno, Drawieńskim Parkiem Narodowym i Komendą Powiatową Straży Pożarnej została reprezentantka Publicznego Gimnazjum w Choszcznie Olga Jarmaszkiewicz. 

Czytaj całość
 
PROMOCJA NA GORĄCY TOWAR
Redaktor: Rzecznik   
11.06.2014.
Przykładowa grafika 

Obniżona cena i rzucająca się w oczy żółta kartka z wykonanym dużą czcionką napisem „okazja” miały wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów i przyspieszyć sprzedaż wartej kilkaset złotych pilarki spalinowej. Działania marketingowe podjęte przez 49-letniego mieszkańca gminy Choszczno okazały się tylko połowicznie skuteczne. Mężczyzna nie znalazł nabywcy, ale swoją ofertą zaintrygował policjantów. 

Czytaj całość
 
WYPRZEDZAŁ POMIMO ZAKAZU
Redaktor: Rzecznik   
10.06.2014.
Przykładowa grafika 

Zlekceważenia zakazu wyprzedzania i podwójnej linii ciągłej było przyczyną zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj około 14.45 w Bierzwniku. Kierowca forda mondeo uderzył w ciągnik rolniczy. Dwoje pasażerów samochodu osobowego zostało przewiezionych do szpitala w Choszcznie. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2569