pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości
ZARZUTY ZA WŁAMANIE I PASERKĘ
Redaktor: Rzecznik   
20.04.2015.
Przykładowa grafika

Za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed sądem zatrzymani przez choszczeńskich kryminalnych dwaj mężczyźni w wieku 24 i 29 lat oraz ich 26-letnia wspólniczka. Łupem przestępczego tercetu padły używane akumulatory warte około 1700 zł. Czwartym podejrzanym w tej sprawie jest  53-letni mieszkaniec gminy Recz, któremu przedstawiono zarzut paserstwa.

Czytaj całość
 
VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ"
Redaktor: Rzecznik   
19.04.2015.
Przykładowa grafika

Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2015 roku. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej".

Czytaj całość
 
TRAGICZNY WYPADEK NA W-175
Redaktor: Rzecznik   
18.04.2015.
Przykładowa grafika

Dziś około godziny 15.40 na drodze W-175 w okolicach Wardynia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 25-letni mieszkaniec gminy Drawno kierujący samochodem osobowym marki Seat Toledo z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Wskutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Czytaj całość
 
OMIJAŁ KOŁEK
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
 Przykładowa grafika

Kierowca samochodu osobowego marki Mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze między Pławnem a Zieleniewem. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca jechał z nadmierną prędkością i podczas omijania leżącego na jezdni kołka stracił panowanie nad pojazdem.

Czytaj całość
 
ZMIANY PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH WYSOKOŚCI MANDATÓW
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
Przykładowa grafika

Od 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba, która nie mając uprawnienia do korzystania z karty parkingowej, oznaczy tą kartą pojazd i zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla pojazdu osoby niepełnosprawnej musi liczyć się z mandatem karnym w wysokości 800 zł.

Czytaj całość
 
KAŻDEGO ROKU POLICJA ODNAJDUJE CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZAGINIONYCH
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
Przykładowa grafika

Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2814