pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości
NOWE RADIOWOZY
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś po południu do Choszczna dotarły nowe radiowozy dla choszczeńskich policjantów. Są to nieoznakowane kia venga i oznakowane kia ceed. Samochody zostały zakupione w ramach programu 50/50 z budżetu Policji i środków finansowych władz samorządowych. Oficjalne przekazanie radiowozów nastąpi w piątek podczas uroczystości otwarcia nowej komendy.

Czytaj całość
 
UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
Przykładowa grafika 

W związku z uroczystością otwarcia nowej siedziby choszczeńskich policjantów w najbliższy piątek w godzinach 6.00-16.00 dla ruchu kołowego zamknięty zostanie odcinek ulicy Bohaterów Warszawy od skrzyżowania z ulicą Wolności do ulicy Kanałowej. Ponadto między godziną 13.00 a 13.30 na czas przemarszu kompanii honorowej, Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, policjantów i zaproszonych gości nieprzejezdne będą odcinki ulic Jagiełły i Wolności. Za utrudnienia przepraszamy. 

 
PODWÓJNA KOLIZJA
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
Przykładowa grafika 

Mieszkaniec Dobiegniewa kierujący mazdą uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Kobieta jadąca w tym samym czasie z przeciwnej strony fordem escortem zdążyła się zatrzymać. Chwilę później w tył jej samochodu uderzył mieszkaniec gminy Bierzwnik jadący renault laguną, który bez należytej ostrożności i z nadmierną prędkością próbował ominąć unieruchomione pojazdy. Po zderzeniu laguna przewróciła się na dach. 

Czytaj całość
 
KOLIZJA SZYNOBUSU Z CIĄGNIKIEM
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
Przykładowa grafika 

Wczoraj około godziny 10.00 w okolicach przejazdu kolejowego w Reczu doszło do kolizji szynobusu z ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-360. Na szczęście nikt nie został ranny. Pasażerowie kontynuowali podróż autobusem zastępczym podstawionym przez przewoźnika. 

Czytaj całość
 
ZAKŁAD USŁUGOWY Z MARIHUANĄ I AMFETAMINĄ
Redaktor: Rzecznik   
17.10.2014.
Przykładowa grafika 

W jednym z zakładów usługowych choszczeńscy policjanci znaleźli i zabezpieczyli 260 gramów marihuany i prawie 17 gramów amfetaminy. 34-letni mężczyzna, do którego należały środki odurzające został zatrzymany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie przed sądem. 

Czytaj całość
 
PASY, TRUDNA SPRAWA
Redaktor: Rzecznik   
17.10.2014.
Przykładowa grafika 

Nawet dorośli przechodząc przez jezdnię często popełniają błędy. Dla 3-letniego dziecka takie zadanie jest nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, że w tym wieku trudno zapamiętać gdzie jest lewa, a gdzie prawa strona. Maluchy z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Choszcznie nie zrażały się drobnymi niepowodzeniami i z zapałem ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. W nagrodę otrzymały od policjantek odblaskowe zawieszki. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2686