pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości
ODPOWIE ZA PRZEMYT I POSIADANIE
Redaktor: Rzecznik   
06.08.2014.
Przykładowa grafika 

Ustalenia operacyjne choszczeńskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Choszczna. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 14 gramów marihuany. 

Czytaj całość
 
BYŁ PEWNY, ŻE MU SIĘ UDA
Redaktor: Rzecznik   
05.08.2014.
 Przykładowa grafika

Na stację paliw w Drawnie przyjechał z zamiarem kradzieży. Wcześniej do tablic rejestracyjnych dokleił kawałki czarnej taśmy przerabiając cyfrę 3 na 8. Ze swoich planów nie zrezygnował ani wtedy, gdy okazało się, że jeden z pracowników stacji stoi przy dystrybutorach ani gdy chwilę później podjechał oznakowany radiowóz.  

Czytaj całość
 
POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE NIEDOSZŁEMU SAMOBÓJCY
Redaktor: Rzecznik   
04.08.2014.
 Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci st. post. Grzegorz Żabski i sierż. Jakub Pialik uratowali 20-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich właściwej reakcji nie doszło do tragedii. Mundurowi w ostatniej chwili ściągnęli pętlę z szyi 20-latka i reanimowali go do czasu przywrócenia funkcji życiowych. Niedoszły samobójca został przekazany załodze karetki pogotowia. 

Czytaj całość
 
KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM
Redaktor: Rzecznik   
01.08.2014.
 Przykładowa grafika

Zachodniopomorska Policja przyłącza się do trzeciej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii „ Stop Wariatom Drogowym”. Kampania rusza od 1 sierpnia i tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU. 

Czytaj całość
 
NIETYPOWE, ALE SKUTECZNE
Redaktor: Rzecznik   
01.08.2014.
Przykładowa grafika 

Zieleń malachitowa to organiczny związek chemiczny używany między innymi w akwarystyce i jako barwnik do drewna. Nietypowe, ale całkiem skuteczne okazało się zastosowanie tego środka przez mieszkańca gminy Drawno. Mężczyzna użył zieleni malachitowej, aby dowiedzieć się, kto okrada jego mieszkanie. 

Czytaj całość
 
CENTRALNE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI
Redaktor: Rzecznik   
29.07.2014.
Przykładowa grafika 

Wręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2601