pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
NA BUDOWIE
Redaktor: Rzecznik   
28.05.2014.
 Przykładowa grafikaNajnowsze zdjęcia z placu budowy nowej siedziby choszczeńskich policjantów. 
Czytaj całość
 
ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY TRANSFORMATORA
Redaktor: Rzecznik   
28.05.2014.
 Przykładowa grafika

Policjanci z Bierzwnika zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu nieczynnej składnicy drewna Nadleśnictwa Bierzwnik ukradli transformator warty około 20 tysięcy złotych. Miedziane elementy urządzenia sprawcy sprzedali w obwoźnym punkcie skupie złomu za 400 zł. 

Czytaj całość
 
WYKORZYSTALI NIEUWAGĘ DOMOWNIKÓW
Redaktor: Rzecznik   
27.05.2014.
Przykładowa grafika 

Udawali potomków wysiedlonych Niemców. Pod pozorem obejrzenia rzekomo należących w przeszłości do ich rodziców posesji nawiązywali rozmowę i odwracali uwagę aktualnych mieszkańców. Z budynku w gminie Recz ukradli złotą biżuterię o wartości 45 tysięcy złotych a z domu jednorodzinnego w gminie Choszczno gotówkę w kwocie 2750 zł.

Czytaj całość
 
STOPEK W SŁAWĘCINIE
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2014.
Przykładowa grafika 

W miniony piątek, w dniu urodzin patronki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie obchodziła swoje święto. Do udziału w przygotowanym z tej okazji festynie zaproszony został Stopek i choszczeńscy policjanci. Starsi uczniowie oglądali radiowozy, motocykl i sprzęt używany przez policjantów. Młodszym aspirant Stopek wspólnie z asystentką ds. nieletnich Moniką Garbiak przypominał zasady bezpieczeństwa na drodze i podczas zabaw. 

Czytaj całość
 
POLICJANCI NA DNIU OTWARTYM W ZS NR 1
Redaktor: Rzecznik   
16.05.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś policjanci choszczeńskiej komendy uczestniczyli w dniu otwartym zorganizowanym w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, gdzie od kilku lat istnieją klasy o profilu mundurowym. Część specjalistycznych zajęć prowadzą w nich policjanci a uczniowie w ramach praktyk mają możliwość osobistego sprawdzenia jak wygląda codzienna służba. 

Czytaj całość
 
MIESZKANKA GMINY PEŁCZYCE NIE BYŁA JEDYNA
Redaktor: Rzecznik   
15.05.2014.
 Przykładowa grafika

Niestety 61-letnia mieszkanka gminy Pełczyce nie była jedyną ofiarą oszusta wyłudzającego pieniądze metodą „na wnuczka”. W tym samym dniu około godziny 13.00 telefon od rzekomego siostrzeńca z prośbą o finansowe wsparcie odebrał 66-letni mieszkaniec Choszczna. Pomimo ostrzeżeń pracownicy poczty mężczyzna zdecydował się wysłać przekazem 11 tysięcy złotych fałszywemu krewnemu. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2548