pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
CZWORO NIETRZEŹWYCH KIERUJĄCYCH
Redaktor: Rzecznik   
26.10.2015.
Przykładowa grafika

Podczas minionego weekendu choszczeńscy policjanci zatrzymali czworo nietrzeźwych kierujących. Jeden z pijanych kierowców w Sarniku na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, uderzył w drzewo i dachował. Ze złamaniem podudzia lewego został przewieziony do szpitala w Choszcznie.

Czytaj całość
 
SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH
Redaktor: Rzecznik   
26.10.2015.
Przykładowa grafika

W najbliższą środę o godzinie 11.00 w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie odbędzie się szkolenie dla pracowników socjalnych w zakresie sposobów postępowania w sytuacji kryzysowej. Warsztaty poprowadzą przedstawiciel Wydziału Prewencji, policyjny psycholog i negocjator.

 
SPOTKANIA Z SENIORAMI
Redaktor: Rzecznik   
26.10.2015.
 Przykładowa grafika

W ubiegłym tygodniu choszczeńscy policjanci odwiedzili seniorów w Reczu i Pełczycach. Podczas spotkań mundurowi przypominali, jakie środki ostrożności należy zachować, aby nie stać się ofiarą oszustów i omawiali zagrożenia dotyczące niechronionych uczestników ruchu drogowego. Wszyscy uczestniczy spotkań otrzymali elementu odblaskowe zakupione w ramach programu „Bezpieczny senior” prowadzonego przez KWP w Szczecinie oraz programu „Zabłyśnij na drodze” prowadzonego wspólnie przez choszczeńskich policjantów i Powiatową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Czytaj całość
 
ZNALEZIONO KLUCZE
Redaktor: Rzecznik   
23.10.2015.
 Przykładowa grafika

Pęk kluczy znaleziony na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Warszawy i Kwiatowej w Choszcznie można odebrać u dzielnicowego KPP w Choszcznie st. sierż. Jakuba Pialika.

Czytaj całość
 
SENIORZE BĄDŹ BEZPIECZNY I WIDOCZNY
Redaktor: Rzecznik   
21.10.2015.
Przykładowa grafika

Dziś choszczeńscy policjanci i przedstawiciel Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego spotkali się z seniorami w Drawnie. Jutro zapraszamy seniorów z gminy Recz o godzinie 12.00 do MGOPS w Reczu a w piątek o godzinie 17.00 seniorów z gminy Pełczyce do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pełczycach. Mamy Państwu do przekazania ważne informacje i elementy odblaskowe.

Czytaj całość
 
BEZPIECZNY I WIDOCZNY SENIOR
Redaktor: Rzecznik   
17.10.2015.
Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci rozpoczęli realizację trzeciego etapu programu „Zabłyśnij na drodze” prowadzonego wspólnie z Powiatową Radą Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W wrześniu elementy odblaskowe otrzymali wszyscy pierwszoklasiści. Teraz kamizelki, chusty i opaski odblaskowe otrzymają seniorzy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2939