pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości
NIE TYLKO O CYBERPRZEMOCY
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2014.
 Przykładowa grafika

O cyberprzemocy, innych zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu, prawach autorskich i odpowiedzialności karnej nieletnich rozmawiali dziś choszczeńscy policjanci z uczniami Zespołu Szkół w Pełczycach. W zajęciach prowadzonych przez policjantów Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie uczestniczyli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjaliści. Spotkanie z mundurowymi było jednym z elementów odbywających się w szkole „Dni Bezpiecznego Internetu”. 

Czytaj całość
 
UKRADLI PRAWIE 500 LITRÓW PALIWA
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2014.
Przykładowa grafika 

Policjanci z Bierzwnika zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w okolicznych miejscowościach włamywali się do samochodów ciężarowych i kradli paliwo. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym pięciu zarzutów dotyczących kradzieży prawie 500 litrów paliwa. 

Czytaj całość
 
CHĘĆ ZEMSTY JEST ZŁYM DORADCĄ
Redaktor: Rzecznik   
08.04.2014.
Przykładowa grafika 

Chęć odegrania się, odpłacenia komuś rodzi się z doznanej lub rzekomej urazy, niesprawiedliwości jaka nas spotyka. Poczucie rewanżu satysfakcjonuje tylko na chwilę i jest szkodliwe. Często zemsta niesie również konsekwencje prawne. Przekonał się o tym 27-letni mieszkaniec gminy Dolice, który chcąc dokuczyć byłej konkubinie popełnił przestępstwo. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj całość
 
W WYPADKU ZGINĘLI DWAJ MIESZKAŃCY NASZEGO POWIATU
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś rano między Suchaniem a Piasecznikiem samochód osobowy marki Renault Clio zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. W wypadku zginęli dwaj mieszkańcy powiatu choszczeńskiego 37-letni kierowca i 29-letni pasażer. 

 
ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
Przykładowa grafika 

Dziś około 10.50 na drodze W-151 między Pełczycami a Płotnem doszło do zderzenia fiata doblo z citroenem zx. Pięcioosobowa rodzina podróżująca citroenem zx została przewieziona do szpitali w Choszcznie i Barlinku. 39-letni mężczyzna i jego 11-letnia córka po badaniach zostali zwolnieni do domu. Natomiast 37-letnia kobieta kierująca citroenem i jej dwóch synów w wieku 4 i 6 lat zostali przetransportowani z Barlinka do Gorzowa Wlkp. na badania specjalistyczne. 

Czytaj całość
 
NIEBEZPIECZNE MANEWRY LITWINA
Redaktor: Rzecznik   
06.04.2014.
Przykładowa grafika 

Podwójna linia ciągła i wzniesienie drogi znacznie ograniczające widoczność nie były dla kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą przeszkodą w rozpoczęciu manewru wyprzedzenia. Chwilę później mężczyzna wyprzedzał kolejne pojazdy na skrzyżowaniu. Niebezpieczne manewry litewskiego kierowcy w piątek rano na drodze krajowej nr 10 nagrali videorejestratorem policjanci choszczeńskiej drogówki. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2513