pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
ZATRZYMANI WŁAMYWACZE
Redaktor: Rzecznik   
11.05.2015.
 Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Krzęcin, którzy w marcu bieżącego roku włamali się do domku letniskowego skąd ukradli łódkę i inne przedmioty o wartości 2300 zł. Obaj zatrzymani mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu a mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE NA DEBATĘ
Redaktor: Rzecznik   
06.05.2015.
 Przykładowa grafikaKomendant Powiatowy Policji w Choszcznie i Burmistrz Drawna zapraszają na debatę społeczną dotyczącą zapewnienia bezpieczeństwa podczas sezonu turystycznego w gminie Drawno. Debata odbędzie się 19 maja o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Drawieńskiego Ośrodka Kultury.
Czytaj całość
 
WJECHAŁ DO ROWU
Redaktor: Rzecznik   
06.05.2015.
Przykładowa grafika

Wczoraj przed południem na drodze W-151 między Zamęcinem a Lubianą kierowca samochodu osobowego marki Opel Calibra na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem,  wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna z podejrzeniem urazu klatki piersiowej został przewieziony do szpitala w Choszcznie. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że tym razem skończyło się jedynie na stłuczeniu klatki piersiowej.

Czytaj całość
 
STOPKOWE PRZYGODY WRACAJĄ NA SCENĘ
Redaktor: Rzecznik   
04.05.2015.
Przykładowa grafika

Premiera „Stopkowych przygód”, przedstawienia profilaktycznego przygotowanego przez choszczeńskich policjantów odbyła się 7 czerwca 2011 r. w sali kinowej Choszczeńskiego Domu Kultury. Obejrzało je wówczas ponad 1200 dzieci. Po czterech latach „Stopkowe przygody” wracają na scenę. Wstępnie zaplanowane zostały cztery spektakle: 1 czerwca o godz. 9.30 i 11.30 oraz 2 czerwca w tych samych godzinach. Każdy z małych widzów otrzyma od policjantów komiksową wersję przedstawienia.

Czytaj całość
 
BRAWUROWA JAZDA Z FINAŁEM NA DRZEWIE
Redaktor: Rzecznik   
04.05.2015.
 Przykładowa grafika

Bez prawa jazdy i niezarejestrowanym samochodem jechał w sobotę 23-letni mieszkaniec Choszczna. Około godziny 19.00 skręcając z ulicy Stargardzkiej w Choszcznie w drogę osiedlową stracił panowanie nad kierowanym przez siebie BMW i uderzył w drzewo.

Czytaj całość
 
OBIECAŁ POMÓC A PÓŹNIEJ OKRADŁ
Redaktor: Rzecznik   
01.05.2015.
 Przykładowa grafika

Kiedy w trakcie odwiedzin u znajomej usłyszał, że kobieta planuje zakup nowej wersalki natychmiast zaoferował swoją pomoc przy transporcie mebla. Dopytał o cenę i przy okazji dowiedział się gdzie znajoma przechowuje odłożoną na zakup gotówkę. Gdy właścicielka lokalu poszła do toalety ukradł jej oszczędności. Chwilę później pożegnał się i wyszedł. Podejrzanego o kradzież 49-letniego mieszkańca Choszczna zatrzymali policjanci.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2828