pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości
PROPONOWAŁ POLICJANTOM ŁAPÓWKĘ
Redaktor: Rzecznik   
06.08.2014.
Przykładowa grafika 

Dwieście złotych za odstąpienie od czynności służbowych oferował policjantom choszczeńskiej drogówki 48-letni mieszkaniec Kłobucka zatrzymany do kontroli drogowej w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości. Teraz odpowie nie tylko za wykroczenie, ale i za przestępstwo. 

Czytaj całość
 
KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU
Redaktor: Rzecznik   
06.08.2014.
Przykładowa grafika 

Dziś około godziny 8.50 na skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Mickiewicza doszło do kolizji. W wyjeżdżający z ulicy Mickiewicza samochód osobowy marki Opel Vectra kierowany przez 65-letniego mieszkańca gminy Choszczno uderzył jadący ulicą Jagiełły motocykl marki Suzuki. Kierował nim 28-letni mieszkaniec Choszczna. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne badania wykazały, że nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała. 

Czytaj całość
 
ODPOWIE ZA PRZEMYT I POSIADANIE
Redaktor: Rzecznik   
06.08.2014.
Przykładowa grafika 

Ustalenia operacyjne choszczeńskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Choszczna. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 14 gramów marihuany. 

Czytaj całość
 
BYŁ PEWNY, ŻE MU SIĘ UDA
Redaktor: Rzecznik   
05.08.2014.
 Przykładowa grafika

Na stację paliw w Drawnie przyjechał z zamiarem kradzieży. Wcześniej do tablic rejestracyjnych dokleił kawałki czarnej taśmy przerabiając cyfrę 3 na 8. Ze swoich planów nie zrezygnował ani wtedy, gdy okazało się, że jeden z pracowników stacji stoi przy dystrybutorach ani gdy chwilę później podjechał oznakowany radiowóz.  

Czytaj całość
 
POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE NIEDOSZŁEMU SAMOBÓJCY
Redaktor: Rzecznik   
04.08.2014.
 Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci st. post. Grzegorz Żabski i sierż. Jakub Pialik uratowali 20-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich właściwej reakcji nie doszło do tragedii. Mundurowi w ostatniej chwili ściągnęli pętlę z szyi 20-latka i reanimowali go do czasu przywrócenia funkcji życiowych. Niedoszły samobójca został przekazany załodze karetki pogotowia. 

Czytaj całość
 
KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM
Redaktor: Rzecznik   
01.08.2014.
 Przykładowa grafika

Zachodniopomorska Policja przyłącza się do trzeciej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii „ Stop Wariatom Drogowym”. Kampania rusza od 1 sierpnia i tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2563