pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

WIDZIAŁ KARETKĘ, NIE RADIOWÓZ
Redaktor: Rzecznik   
20.09.2014.
 Przykładowa grafika

Policjanci choszczeńskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który o mało nie wjechał w zaparkowany oznakowany radiowóz z włączonymi sygnałami błyskowymi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 2,8 promila alkoholu. Spożyty w nadmiarze trunek sprawił, że nietrzeźwy rowerzysta dopiero chwilę po zatrzymaniu zrozumiał, że rozmawia z policjantami a nie jak mu się wydawało z sanitariuszami pogotowia ratunkowego. 

Czytaj całość
 
EKOLOGICZNIE NA DWÓCH I CZTERECH KÓŁKACH
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
 Przykładowa grafika

W najbliższy poniedziałek Urząd Miejski w Choszcznie w ramach dnia bez samochodu organizuje przejazd rowerzystów ulicami miasta i ścieżką wokół jeziora. Start o godzinie 17.00 z placu koło fontanny. Meta na plaży miejskiej. Tam też uczestnicy przejazdu oraz mieszkańcy miasta będą mogli obejrzeć samochód z napędem elektrycznym marki Nissan Leaf,  który nie emituje do atmosfery spalin ani dwutlenku węgla. 

Czytaj całość
 
NAJLEPSI ZESPOŁOWO, DRUGA LOKATA KAMILA DŹWILEWSKIEGO
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
Przykładowa grafika 

Choszczeńscy dzielnicowi sierż. szt. Kamil Dźwilewski i st. sierż. Radosław Ciborowski w rozegranych wczoraj w Szczecinie finałach eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” zajęli drużynowo pierwsze miejsce. Indywidualnie Kamil Dźwilewski zdobył drugie miejsce a Radosław Ciborowski uplasował się na czwartym. 

Czytaj całość
 
KOLIZJA TRZECH POJAZDÓW
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
 Przykładowa grafika

We wtorek około godziny 17.00 na ulicy Wolności w Choszcznie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na stojące na jezdni w oczekiwaniu na możliwość kontynuowania jazdy audi a3 uderzyło audi a4, którego kierowca jak sam stwierdził nie zauważył wcześniej poprzedzającego go samochodu i nie był w stanie się w porę zatrzymać. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi a3 wpadło na stojącego przed nim nissana. Kierujący nie doznali żadnych obrażeń ciała. 

Czytaj całość
 
TYTOŃ BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY
Redaktor: Rzecznik   
18.09.2014.
Przykładowa grafika 

Choszczeńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego na posesji należącej   do 39-letniej mieszkanki gminy Bierzwnik zabezpieczyli 45 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy, oznaczeń i etykiet o wartości około 27 tysięcy złotych.

Czytaj całość
 
POZOSTAŁO 35 DNI DO TERMINU ZAKOŃCZENIA PRAC
Redaktor: Rzecznik   
18.09.2014.
Przykładowa grafika 

Już tylko 35 dni pozostało do terminu zakończenia prac na budowie nowej siedziby choszczeńskich policjantów. Przedstawiciel wykonawcy zapewnia, że budynek zostanie oddany na czas. Stan zaawansowania prac przedstawiają dzisiejsze zdjęcia. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2610