pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości
KOLIZJA NA W-175
Redaktor: Rzecznik   
16.09.2014.
Przykładowa grafika 

W niedzielę około 7.30 na drodze W-175 w okolicach Wardynia 78-letni mieszkaniec gminy Choszczno kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento prawdopodobnie wskutek nieuwagi zjechał na prawe pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na lewą stronę, otarł się bokiem o dwa drzewa i koziołkował. Kierowca doznał niegroźnego urazu głowy a 65-letnia pasażerka ogólnych potłuczeń ciała.  

Czytaj całość
 
ZATRZYMANI SPRAWCA KRADZIEŻY I JEGO BRAT
Redaktor: Rzecznik   
15.09.2014.
Przykładowa grafika 

Dostarczając pieczywo do jednego z barów w Reczu kierowca samochodu ciężarowego marki Renault Master zostawił na chwilę otwarty pojazd z kluczykami w stacyjce. Sytuację wykorzystał jeden klientów lokalu. Wsiadł do wypełnionego jeszcze ciepłym pieczywem samochodu i odjechał. Niedługo później sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali też jego brata, choć z tą kradzieżą nie miał nic wspólnego. 

Czytaj całość
 
DUMA MOŻE BYĆ DUMNA
Redaktor: Rzecznik   
11.09.2014.
 Przykładowa grafika

Wczoraj w Szczecinie odbyły się wojewódzkie eliminacje do XIV Kynologicznych Mistrzostw Polski Policji. W zawodach przewodnicy oraz ich psy służbowe rywalizowali w kilku konkurencjach. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci KPP w Choszcznie sierż. szt. Kamil Brzeziński i jego podopieczna Duma. 

Czytaj całość
 
ZAGRAŻAŁ SOBIE I INNYM
Redaktor: Rzecznik   
11.09.2014.
Przykładowa grafika 

Zarówno sobie jak i innym uczestnikom ruchu drogowego zagrażał kierowca samochodu ciężarowego, który pomimo rozbitej przedniej szyby i znacznych uszkodzeń pojazdu zdecydował się kontynuować jazdę. Ciężarówkę w Reczu na drodze K-10 zatrzymali do kontroli policjanci choszczeńskiej drogówki. Kierowca, który po kolizji w Szczecinie próbował uszkodzonym pojazdem dojechać do Wałcza został ukarany mandatem. Na jego konto trafiły też punkty karne. 

Czytaj całość
 
NIEUCZCIWOŚĆ NIE POPŁACA
Redaktor: Rzecznik   
11.09.2014.
Przykładowa grafika 

Widząc, że kobiecie wsiadającej do samochodu wypadł z kieszeni portfel odwrócił się bokiem, aby przypadkiem nie zobaczyła jego twarzy. Odczekał aż odjedzie, podniósł zgubę, schował do kieszeni i wrócił do domu. Po drodze wykorzystał część przywłaszczonych pieniędzy na spłatę zadłużenia w sklepie i zakupy spożywcze. 34-leni mieszkaniec gminy Choszczno, który nie potrafił oprzeć się pokusie został zatrzymany. 

Czytaj całość
 
"STOP WARIATOM DROGOWYM" W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
11.09.2014.
 Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci wspomagani przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie rozdawali dziś przechodniom i pasażerom pojazdów niebieskie serca stanowiące element trzeciej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii „Stop wariatom drogowym” zorganizowanej przez Policję i Fundację PZU. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2601