pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
PROFILAKTYKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KORYTOWIE
Redaktor: Rzecznik   
05.06.2015.
 Przykładowa grafika

W maju choszczeńscy policjanci kilka razy spotykali się z dziećmi z Korytowa. Stopek i sierżant Jakub Pialik uczyli najmłodszych prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. St. aspirant Monika Garbiak z uczniami klas I-III przeprowadziła zajęcia dotyczące bezpiecznych zachowań podczas zbliżających się wakacji a tematem zajęć w klasach IV-VI była cyberprzemoc. Natomiast Agnieszka Nawrocka z Referatu Ruchu Drogowego przygotowywała uczniów do egzaminu na kartę rowerową.

Czytaj całość
 
BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH PODCZAS DŁUGIEGO WEEKENDU
Redaktor: Rzecznik   
05.06.2015.
Przykładowa grafika

We wtorek w szpitalu św. Rafała w Krakowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym przed długim weekendem. Policjanci podsumowali statystyki odbieranych piratom drogowym praw jazdy - w związku z zaostrzeniem przepisów. Ostrzegali również przed zagrożeniami, jakie niosą ze sobą niezapinanie pasów bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego przez kierowcę podczas jazdy.

Czytaj całość
 
DOZÓR ZA WYMUSZENIE WIERZYTELNOŚCI
Redaktor: Rzecznik   
29.05.2015.
Przykładowa grafika

Policjanci z Recza zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który przemocą wymuszał zwrot wierzytelności i zabrał dłużnikom dwa telefony komórkowe. Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5. Wobec sprawcy został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Czytaj całość
 
ZABEZPIECZONE SIECI
Redaktor: Rzecznik   
27.05.2015.
Przykładowa grafika

Drawieńscy policjanci wspólnie ze strażnikami społecznej Straży Rybackiej zabezpieczyli dziś w Dominikowie przy jeziorze Dominikowo Duże 5 sztuk 11-metrowych miroży. Sieci przygotowane były do rozstawienia.

Czytaj całość
 
STRACIŁ PRAWO JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2015.
Przykładowa grafika

W niedzielę wieczorem w Suliszewie policjanci choszczeńskiej drogówki pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w videorejestrator zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu osobowego marki Ford Mondeo, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Mieszkaniec Szczecina przejeżdżał przez Suliszewo z prędkością 103 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, na 3 miesiące stracił prawo jazdy a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Czytaj całość
 
ODDAJ KREW
Redaktor: Rzecznik   
26.05.2015.
Przykładowa grafika
W najbliższy wtorek od godziny 10.00 w Choszczeńskim Domu Kultury kolejna akcja poboru krwi. Zapraszamy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2812