pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
JESTEŚMY OTUMANIENI, PROSZĘ WYWAŻYĆ DRZWI
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Proszę o pomoc, jesteśmy otumanieni, proszę wyważyć drzwi, czegoś się napaliliśmy. Takie telefoniczne wezwanie odebrał wczoraj o godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. Nie był to głupi żart. Z prośbą o pomoc dzwoniła 24-letnia mieszkanka gminy Choszczno.

Czytaj całość
 
ODNALEZIONA PO OŚMIU GODZINACH
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Ponad osiem godzin trwały wczorajsze poszukiwania mieszkanki gminy Drawno. Starsza pani wyszła rano z domu w nieznanym kierunku. O zaginięciu kobiety policjantów powiadomił jej syn. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło 15 policjantów, pies tropiący, 6 strażaków z OSP, strażnicy leśni i rybaccy. 81-latka została odnaleziona w okolicach Brzezin i przekazana pod opiekę rodziny.

 
ARESZT I DOZORY ZA ZNĘCANIE, ZATRZYMANY NIETRZEŹWY KIEROWCA I AMATOR MARIHUANY
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

W ciągu ostatnich kilku dni choszczeńscy policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy będąc pod wpływem alkoholu wszczynali awantury domowe. Trzem z nich przedstawiono już zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną.

Czytaj całość
 
DEBATA SPOŁECZNA W RECZU - PODSUMOWANIE
Redaktor: Rzecznik   
10.04.2015.
Przykładowa grafika

26 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Reczu odbyła się debata społeczna o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w gminie Recz. Uwagami i wnioskami zgłoszonymi przez uczestniczących w debacie mieszkańców gminy zajęła się komisja ds. analizy bezpieczeństwa ruchu drogowego działająca przy Powiatowej Radzie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz komisja problemowa ds. ograniczenia liczby zdarzeń w ruchu drogowym powstała w ramach porozumienia o współpracy zawartego między Komendą Powiatową Policji w Choszcznie i władzami samorządowymi powiatu.

Czytaj całość
 
ZABŁYŚNIJ NA DRODZE
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2015.
Przykładowa grafika

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści to główni, ale nie jedyni adresaci festynu pod hasłem „Zabłyśnij na drodze odblaskiem i umiejętnościami” przygotowanego przez Starostwo Powiatowe w Choszcznie i Komendę Powiatową Policji w Choszcznie.  Wśród licznych atrakcji coś dla siebie znajdą również przedstawiciele starszych grup wiekowych.

Czytaj całość
 
DUŻO WIĘCEJ INTERWENCJI
Redaktor: Rzecznik   
07.04.2015.
Przykładowa grafika

W ciągu trzech dni świątecznego weekendu w powiecie choszczeńskim nie doszło do żadnego wypadku ani poważnych kolizji. Nie było też przestępstw przeciwko mieniu. Policjanci mieli jednak sporo pracy ze względu na rekordową ilość zgłoszonych interwencji. Najczęściej, bo 22 razy funkcjonariusze wyjeżdżali do awantur domowych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2768