pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
UDERZYŁ W DRZEWO
Redaktor: Rzecznik   
02.07.2014.
Przykładowa grafika 

Wczoraj na drodze W-160 mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Przeprowadzone w choszczeńskim szpitalu badania wykazały, że doznał on jedynie ogólnych potłuczeń ciała. 

Czytaj całość
 
NOWA KOMENDA, NOWE RADIOWOZY
Redaktor: Rzecznik   
01.07.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś na placu budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Sawicki oraz Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie mł. insp. Ireneusz Winnicki podpisali z władzami samorządowymi porozumienia w sprawie współfinansowania zakupu radiowozów dla choszczeńskich policjantów. 

Czytaj całość
 
POWIATOWE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI
Redaktor: Rzecznik   
25.06.2014.
Przykładowa grafika 

Z okazji 95. rocznicy powstania Policji i Święta Policji 22 lipca 2014 r. o godzinie 11.00 w sali kinowej Choszczeńskiego Domu Kultury odbędzie się uroczysta odprawa służbowa, w której udział weźmie między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Sawicki. 

Czytaj całość
 
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PEŁCZYCACH W GRONIE LAUREATÓW
Redaktor: Rzecznik   
24.06.2014.
Przykładowa grafika 

Dziś  w sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbył się finał Programu "Bezpieczna Szkoła", który jest realizowany cyklicznie od jedenastu lat i ma na celu stałe podnoszenie bezpieczeństwa w placówkach oświatowych oraz inspirowanie do nowatorskich działań profilaktycznych. W uroczystości wziął udział vice wojewoda zachodniopomorski Pan Ryszard Mićko, Pan insp. Piotr Ostrowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie oraz inni zaproszeni goście. 

Czytaj całość
 
PIERWSZAKI ZNAJĄ WAŻNE ZNAKI
Redaktor: Rzecznik   
24.06.2014.
 Przykładowa grafika

Jak każdego roku w czerwcu choszczeńscy policjanci odwiedzili dziś pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie, aby pod hasłem „Pierwszaki znają ważne znaki” podsumować całoroczne działania edukacyjne i profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym prowadzone wspólnie przez mundurowych i nauczycieli. 

Czytaj całość
 
PIJANY KIEROWAŁ RUCHEM
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2014.
 Przykładowa grafika

Ponad promil alkoholu w organizmie miał pracownik firmy prowadzącej prace na drodze W-151 (ulica Chrobrego w Pełczycach) kierujący wczoraj ruchem pojazdów.  Awaria akumulatora w jednym z dwóch sygnalizatorów świetlnych spowodowała konieczność ręcznej regulacji ruchu. Zadania tego podjął się pomimo braku wymaganych uprawnień i stanu nietrzeźwości jeden z pracowników, 45-letni mieszkaniec gminy Dygowo. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzny do czasu wymiany akumulatora nad bezpieczeństwem kierowców czuwali policjanci ruchu drogowego. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2548