pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości
CZOŁOWE ZDERZENIE NA K-10
Redaktor: Rzecznik   
28.10.2014.
 Przykładowa grafika

W niedzielę około godziny 15.00 na krajowej dziesiątce między Żółwinem a Prostynią doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Rodzina podróżująca oplem vectrą została przewieziona do szpitali w Choszcznie i Drawsku Pomorskim. Kierowcę omegi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala w Szczecinie. 

Czytaj całość
 
JESZCZE NA ULICY WYZWOLENIA
Redaktor: Rzecznik   
28.10.2014.
 Przykładowa grafika

Przypominamy, że siedziba Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie nadal znajduje się na ulicy Wyzwolenia 2. Przeprowadzka do nowego budynku jest sporym wyzwaniem logistycznym i wymaga czasu. O zmianie adresu komendy poinformujemy.  

Czytaj całość
 
OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
26.10.2014.
 Przykładowa grafika

W piątek w Choszcznie odbyły się uroczystości związane z otwarciem nowej siedziby choszczeńskich policjantów. W obchodach wziął udział min. Wiceminister Środowiska dr Stanisław Gawłowski, szef polskiej Policji generalny inspektor Marek Działoszyński, Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Ryszard Mićko, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anna Miecznikowska, Metropolita Szczecińsko – Kamieński Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Sawicki,  przedstawiciele władz samorządowych oraz wielu znamienitych gości.

Czytaj całość
 
NOWE RADIOWOZY
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
 Przykładowa grafika

Dziś po południu do Choszczna dotarły nowe radiowozy dla choszczeńskich policjantów. Są to nieoznakowane kia venga i oznakowane kia ceed. Samochody zostały zakupione w ramach programu 50/50 z budżetu Policji i środków finansowych władz samorządowych. Oficjalne przekazanie radiowozów nastąpi w piątek podczas uroczystości otwarcia nowej komendy.

Czytaj całość
 
UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
Przykładowa grafika 

W związku z uroczystością otwarcia nowej siedziby choszczeńskich policjantów w najbliższy piątek w godzinach 6.00-16.00 dla ruchu kołowego zamknięty zostanie odcinek ulicy Bohaterów Warszawy od skrzyżowania z ulicą Wolności do ulicy Kanałowej. Ponadto między godziną 13.00 a 13.30 na czas przemarszu kompanii honorowej, Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, policjantów i zaproszonych gości nieprzejezdne będą odcinki ulic Jagiełły i Wolności. Za utrudnienia przepraszamy. 

 
PODWÓJNA KOLIZJA
Redaktor: Rzecznik   
22.10.2014.
Przykładowa grafika 

Mieszkaniec Dobiegniewa kierujący mazdą uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Kobieta jadąca w tym samym czasie z przeciwnej strony fordem escortem zdążyła się zatrzymać. Chwilę później w tył jej samochodu uderzył mieszkaniec gminy Bierzwnik jadący renault laguną, który bez należytej ostrożności i z nadmierną prędkością próbował ominąć unieruchomione pojazdy. Po zderzeniu laguna przewróciła się na dach. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2649