pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
NIETRZEŹWY KIEROWCA - 3,7 PROMILA
Redaktor: Rzecznik   
24.11.2015.
Przykładowa grafika

Pijany kierowca uderzył w tył zaparkowanego przed sklepem nissana terano. Uciekając z miejsca zdarzenia jeszcze raz uderzył w terenówkę, po czym odjechał w stronę pobliskiego lasu. Właściciel uszkodzonego pojazdu gonił go najpierw samochodem a później pieszo aż do sąsiedniej wsi.

Czytaj całość
 
NAUKA PRZECHODZENIA PRZEZ JEZDNIĘ
Redaktor: Rzecznik   
24.11.2015.
Przykładowa grafika

Wczorajsza niska temperatura nie przestraszyła przedszkolaków ze  Sławęcina. Punktualnie w samo południe dzieci dotarły do parku przy ulicy Bohaterów Warszawy w Choszcznie na umówione kilka dni wcześniej spotkanie ze st. asp. Moniką Garbiak i asp. Stopkiem maskotką programu edukacyjno-wychowawczego prowadzonego przez choszczeńskich policjantów. Po krótkim przypomnieniu podstawowych zasad ruchu drogowego przedszkolaki pod czujnym okiem mundurowych uczyły się prawidłowo przechodzić przez jezdnię.

Czytaj całość
 
MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA
Redaktor: Rzecznik   
22.11.2015.
Przykładowa grafika

W najbliższą środę tj. 25 listopada o godzinie 18.00 w Parafii Świętej Jadwigi Królowej w Choszcznie odprawiona zostanie Msza Święta Wypominkowa w intencji zmarłych policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa a w szczególności członków rodzin i przyjaciół zmarłych.       

 
JEDEN NIEPRAWIDŁOWO SKRĘCAŁ, DRUGI NIEPRAWIDŁOWO WYPRZEDZAŁ
Redaktor: Rzecznik   
22.11.2015.
Przykładowa grafika

Wczoraj około godziny 16.30 na drodze między Choszcznem a Krzęcinem za przejazdem kolejowym doszło do kolizji. Kierujący samochodem osobowym marki VW Golf 28-letni mieszkaniec gminy Krzęcin w rejonie skrzyżowania wyprzedzał dwa pojazdy. Drugi z wyprzedzanych przez niego samochodów tj. renault megane kierowany przez 25-letniego mieszkańca gminy Krzęcin skręcił w lewo. Doszło do zderzenia.

Czytaj całość
 
DOZÓR ZA PREZENTOWANIE WYKONANIA CZYNNOŚCI SEKSUALNEJ NIELETNIM
Redaktor: Rzecznik   
19.11.2015.
 Przykładowa grafika

Przedwczoraj choszczeńscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który korzystając z różnych serwisów społecznościowych i komunikatorów internetowych prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia wykonanie czynności seksualnej. Dziś Sąd Rejonowy w Choszcznie zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Czytaj całość
 
SZEŚĆ OSÓB WIĘCEJ
Redaktor: Rzecznik   
19.11.2015.
Przykładowa grafika

Wczoraj o godzinie 18.30 na ulicy Promenada w Reczu policjanci choszczeńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes Sprinter. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili nadmierną ilość pasażerów. Pojazd był przystosowany do przewozu 3 osób a podróżowało nim o 6 więcej. Kierowca, 27-letni mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Policjanci na podstawie art. 135 ust. 2 pkt b ustawy prawo o ruchu drogowym zatrzymali mu prawo jazdy.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2918