pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
MNIEJ WYPADKÓW, WIĘCEJ OFIAR ŚMIERTELNYCH
Redaktor: Rzecznik   
29.12.2015.
Przykładowa grafika

W okresie od stycznia do końca listopada bieżącego roku na drogach powiatu choszczeńskiego doszło do 291 kolizji i 20 wypadków, w których rannych zostało 14 osób. To mniej niż w latach poprzednich. Niestety liczba ofiar śmiertelnych jest większa. W omawianym okresie sporządzono 90 wystąpień i wniosków do zarządców dróg w sprawach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz stanu i oznakowania dróg.

Czytaj całość
 
Bezpieczeństwo podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Redaktor: Rzecznik   
29.12.2015.
 Przykładowa grafika

10 stycznia już po raz dwudziesty czwarty policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci i osób starszych.

Czytaj całość
 
Bohaterowie naszych czasów nagrodzeni przez kierownictwo MSWiA
Redaktor: Rzecznik   
29.12.2015.
 Przykładowa grafika

Uratowanie życia duszącemu się niemowlęciu, szybka pomoc tonącemu mężczyźnie, ewakuowanie rodzin z płonącego budynku czy wyciągnięcie nieprzytomnego mężczyzny z zakleszczonego auta – to tylko niektóre czyny, w których funkcjonariusze służb podległych MSWiA wykazali się zdecydowaniem w działaniu, odwagą i profesjonalizmem. Kierownictwo resortu, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, wyróżniającym się funkcjonariuszom przyznało specjalne nagrody.

Czytaj całość
 
ODPOWIE ZA ZNIEWAŻENIE GROBÓW
Redaktor: Rzecznik   
20.12.2015.
Przykładowa grafika

Ustalenia operacyjne policjantów z Recza doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który w nocy z 8/9 grudnia znieważył trzy groby na miejscowym cmentarzu. Zatrzymany mieszkaniec gminy Recz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj całość
 
RURKĄ W BANKOMAT
Redaktor: Rzecznik   
20.12.2015.
Przykładowa grafika

Około drugiej w nocy odgłosy uderzeń obudziły mieszkającego w Reczu policjanta. Funkcjonariusz postanowił sprawdzić, co jest przyczyną hałasu. Kilka chwil po wyjściu z domu poznał odpowiedź na to pytanie. Na ulicy Kolejowej zauważył dwóch mężczyzn, którzy metalową rurką uderzali w bankomat.

Czytaj całość
 
POSIEDZENIE POWIATOWEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
Redaktor: Rzecznik   
18.12.2015.
Przykładowa grafika

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podczas spotkania Starosta Choszczeński powołał członków Komisji Bezpieczeństwa i Porządku na lata 2015-2018.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2939