pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2015.
Przykładowa grafika

17 czerwca 2015r. w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się 17 edycja konkursu „Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka” skierowana do uczniów klas pierwszych szkół gimnazjalnych powiatu choszczeńskiego. Konkurs został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Choszcznie we współpracy z Nadleśnictwem Choszczno, Drawieńskim Parkiem Narodowym, Komendą Powiatową Policji w Choszcznie i Komendą Powiatową Straży Pożarnej w Choszcznie.

Czytaj całość
 
STOPEK NA I PIKNIKU RECKIM
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2015.
Przykładowa grafika

Aspirant Stopek (maskotka programu edukacyjno-wychowawczego prowadzonego przez choszczeńskich policjantów i Stowarzyszenie Klub Kiwanis Kobieta 2000) gościł w sobotę na „I Pikniku Reckim”. Stopek wspólnie z policjantami przypominał najmłodszym uczestnikom pikniku o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.

Czytaj całość
 
MINIKARTA ROWEROWA PRZEDSZKOLAKA
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2015.
Przykładowa grafika

W miniony piątek w miasteczku ruchu drogowego przy ulicy Mur Południowy w Choszcznie dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2 zdawały egzamin ze znajomości podstawowych zasad ruchu drogowego i umiejętności jazdy na rowerze.

Czytaj całość
 
NIE DAJ SIĘ ZROBIĆ W SŁUPA
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2015.
Przykładowa grafika

„Nie daj się zrobić w słupa” to nazwa kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Finansów. Ma ona na celu zwrócenie uwagi dorosłych i młodzieży, przedsiębiorców i osób poszukujących zatrudnienia na zagrożenia związane z aktywnością uczestników zorganizowanych grup przestępczych. Kontrola Skarbowa przygotowała stronę internetową: www.slupczyoszust.pl,  na której zamieszczane są informacje dotyczące kampanii oraz działania podejmowane przez Kontrolę Skarbową w poszczególnych regionach Polski.

Czytaj całość
 
NARADA SŁUŻBOWA KADRY KIEROWNICZEJ PIONU LOGISTYKI W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
22.06.2015.
Przykładowa grafika

W dniach 17-19 czerwca 2015 r. w Choszcznie odbyła się narada służbowa kadry kierowniczej pionu logistyki Policji, której przewodniczył nadinsp. Wojciech Olbryś – Zastępca Komendanta Głównego Policji. W spotkaniu udział wzięli Zastępcy Komendantów Wojewódzkich/Stołecznego Policji i szkół Policyjnych oraz Dyrektorzy i Zastępcy Dyrektorów Biur KGP: Logistyki Policji, Finansów oraz Łączności i Informatyki.

Czytaj całość
 
POLICJANCI NA XV RAJDZIE PO ZIEMI DRAWIEŃSKIEJ
Redaktor: Rzecznik   
19.06.2015.
Przykładowa grafika

W ubiegłą sobotę choszczeńscy policjanci uczestniczyli w pokazie ratownictwa drogowego dla uczestników XV Rajdu po Ziemi Drawieńskiej,  cyklicznej imprezy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Drawieńskiej współorganizowanej w tym roku przez Drawieński Park Narodowy. Po pokazie wszyscy chętni mieli możliwość oznakowania roweru oraz sprawdzenia przy użyciu alkogogli jak alkohol wpływa na upośledzenie zmysłów.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2828