pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
ZNALEZIONO ROWER
Redaktor: Rzecznik   
05.02.2016.
Przykładowa grafika

27 stycznia w Lubianie w okolicy cmentarza znaleziono rower marki Batavus. Właściciel jednośladu proszony jest o kontakt z Posterunkiem Policji w Pełczycach lub dyżurnym KPP w Choszcznie.

Czytaj całość
 
MAPA ZAGROŻEŃ
Redaktor: Rzecznik   
04.02.2016.
Przykładowa grafika
Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie zaprasza na debatę społeczną dotyczącą przygotowania mapy zagrożeń powiatu.
Czytaj całość
 
POŻAR W BUDYNKU MIESZKALNYM
Redaktor: Rzecznik   
01.02.2016.
Przykładowa grafika

Chwilę po tym, jak z mocno zadymionej klatki schodowej wyniósł dziecko asp. Piotr Sowiński stracił przytomność. Wcześniej odsunął płonące elementy drzwi blokujące przejście na wyższą kondygnację. Trzej inni pełniący z nim służbę policjanci ewakuowali z budynku jeszcze dwoje dzieci i ich opiekunkę.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE DO KLUBU MAŁEGO DETEKTYWA
Redaktor: Rzecznik   
29.01.2016.
Przykładowa grafika

Jak co roku podczas zimowych ferii zapraszamy dzieci do Choszczeńskiego Domu Kultury do „Klubu małego detektywa”. Zajęcia prowadzone przez choszczeńskich policjantów odbędą się w dniu 4 lutego. W programie między innymi: konkursy, nagrody niespodzianki, pokazy pracy technika kryminalistyki, możliwość samodzielnego zabezpieczenia śladu, pobrania odcisków palców i oddania strzału z policyjnej broni na komputerowym symulatorze. Zaczynamy o godzinie 11.00

Serdecznie zapraszamy.

 
POŻEGNANIE Z MUNDUREM
Redaktor: Rzecznik   
29.01.2016.
Przykładowa grafika

W ubiegłym tygodniu w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się oficjalne pożegnanie byłych już funkcjonariuszy kom. Małgorzaty Kujawy i asp. sztab. Andrzeja Borowca. Szef choszczeńskich policjantów  mł. insp. Ireneusz Winnicki wręczył odchodzącym ze służby pamiątkowe ryngrafy, złożył im życzenia i podziękował za lata pracy na rzecz bezpieczeństwa. Do podziękowań i życzeń przyłączyli się policjanci i pracownicy komendy. Przedstawiciele związków zawodowych uhonorowali Małgorzatę Kujawę i Andrzeja Borowca pamiątkowymi statuetkami.

Czytaj całość
 
WIZYTA W NIEMIEŃSKU
Redaktor: Rzecznik   
28.01.2016.
 Przykładowa grafika

We wtorek choszczeńscy policjanci gościli w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku. Podczas spotkania mundurowi omówili podstawowe przepisy ruchu drogowego oraz przypomnieli wychowankom ośrodka, jakich zasad należy przestrzegać podczas zimowego wypoczynku.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2918