pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości
TRAGICZNY WYPADEK NA W-175
Redaktor: Rzecznik   
18.04.2015.
Przykładowa grafika

Dziś około godziny 15.40 na drodze W-175 w okolicach Wardynia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 25-letni mieszkaniec gminy Drawno kierujący samochodem osobowym marki Seat Toledo z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Wskutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Czytaj całość
 
OMIJAŁ KOŁEK
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
 Przykładowa grafika

Kierowca samochodu osobowego marki Mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze między Pławnem a Zieleniewem. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca jechał z nadmierną prędkością i podczas omijania leżącego na jezdni kołka stracił panowanie nad pojazdem.

Czytaj całość
 
ZMIANY PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH WYSOKOŚCI MANDATÓW
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
Przykładowa grafika

Od 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba, która nie mając uprawnienia do korzystania z karty parkingowej, oznaczy tą kartą pojazd i zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla pojazdu osoby niepełnosprawnej musi liczyć się z mandatem karnym w wysokości 800 zł.

Czytaj całość
 
KAŻDEGO ROKU POLICJA ODNAJDUJE CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZAGINIONYCH
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
Przykładowa grafika

Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Czytaj całość
 
JESTEŚMY OTUMANIENI, PROSZĘ WYWAŻYĆ DRZWI
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Proszę o pomoc, jesteśmy otumanieni, proszę wyważyć drzwi, czegoś się napaliliśmy. Takie telefoniczne wezwanie odebrał wczoraj o godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. Nie był to głupi żart. Z prośbą o pomoc dzwoniła 24-letnia mieszkanka gminy Choszczno.

Czytaj całość
 
ODNALEZIONA PO OŚMIU GODZINACH
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Ponad osiem godzin trwały wczorajsze poszukiwania mieszkanki gminy Drawno. Starsza pani wyszła rano z domu w nieznanym kierunku. O zaginięciu kobiety policjantów powiadomił jej syn. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło 15 policjantów, pies tropiący, 6 strażaków z OSP, strażnicy leśni i rybaccy. 81-latka została odnaleziona w okolicach Brzezin i przekazana pod opiekę rodziny.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2732