pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
PRZEZ JEZDNIĘ PRZESZŁY PRAWIDŁOWO
Redaktor: Rzecznik   
18.04.2014.
Przykładowa grafika 

Nie poszły na skróty. Do przekroczenia jezdni wybrały oznakowane przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Na pasy wkroczyły przy zapalonym zielonym świetle. Szły równym krokiem bez ociągania się, ale i bez zbędnego pośpiechu. Pokaz prawidłowego przejścia przez jezdnię w centrum Choszczna mogący zawstydzić niejednego pieszego dały kaczki a zarejestrowała go kamera zamontowana w radiowozie choszczeńskiej drogówki. 

Czytaj całość
 
SZEŚCIU NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2014.
Przykładowa grafika 

Podczas minionego weekendu choszczeńscy policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy kierowali pojazdami mechanicznymi pod wpływem alkoholu. Najwyższy zmierzony wynik 2,9 promila osiągnął mieszkaniec gminy Bierzwnik jadący BMW. Natomiast stan trzeźwości kierującego skuterem mieszkańca gminy Choszczno ustali badanie krwi. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie ustać na nogach ani dmuchnąć w alkomat. 

Czytaj całość
 
POSTĘPY PRAC
Redaktor: Rzecznik   
10.04.2014.
Przykładowa grafika 

Rozpoczęto ocieplanie ścian budynku nowej siedziby choszczeńskich policjantów. W piwnicy przygotowywane jest podłoże pod posadzki. Wszystkie korytarze i większość pokoi parteru i pierwszego piętra jest już otynkowanych. Swoje prace kontynuują instalatorzy. 

Czytaj całość
 
ZAPINAJ PASY BEZPIECZEŃSTWA
Redaktor: Rzecznik   
10.04.2014.
 Przykładowa grafika

Wielu kierowców lekceważy obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa zwłaszcza, gdy do przejechania mają niewielki odcinek drogi. Przekonani o swoich umiejętnościach wychodzą z założenia, że jeżdżą ostrożnie i pasy bezpieczeństwa nie są im do niczego potrzebne. O tym jak bardzo błędny jest taki sposób myślenia świadczy przykład 31-letniego mieszkańca gminy Koczała. 

Czytaj całość
 
ŚLUBOWANIE NOWYCH POLICJANTÓW
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2014.
 Przykładowa grafika

Dzisiaj w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, nowo przyjęci policjanci złożyli uroczystą przysięgę. Kilka dni temu w policyjne szeregi wstąpiło 52 nowych funkcjonariuszy- 48 mężczyzn i 4 kobiety. 

Czytaj całość
 
NIE TYLKO O CYBERPRZEMOCY
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2014.
 Przykładowa grafika

O cyberprzemocy, innych zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu, prawach autorskich i odpowiedzialności karnej nieletnich rozmawiali dziś choszczeńscy policjanci z uczniami Zespołu Szkół w Pełczycach. W zajęciach prowadzonych przez policjantów Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie uczestniczyli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjaliści. Spotkanie z mundurowymi było jednym z elementów odbywających się w szkole „Dni Bezpiecznego Internetu”. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2439